Beogradski radio - amaterski klub YU1ANO

Brojač poseta

Danas 0

Juče 99

Ove nedelje 243

Ovog meseca 620

Do sada 28437

Currently are 4 guests and no members online

Tradicionalno takmičenje "Beogradski Pobednik 2021" u organizaciji našeg kluba je završeno i objavljeni su zvanični rezultat koji se nalaze na sajtu Radiosport/HF i mogu se pogledati OVDE.

Svi pozivni znakovi našeg kluba koji su u tom momentu imali dozvolu za rad su učestvovale u takmičenju kao i dobar deo ličnih stanica i to YU1ANO, YU1A, YT1914CER, YT1914DRI, YT1914KOL i lične stanice YT4T i YU1LA. Cilj naših stanica nije bio da se osvoje neka značajnija mesta već da se omasovi takmičenje a i priliči da stanice domaćina budu aktivne u takmičenju. Shodno cilju osvojene su i elektronske diplome za svaku stanicu ponaosob.

   
  

Pronadji

Aktivnosti kluba pomažu

Ministarstvo Odbrane Republike Srbije


 

Knjigovodstvena Agencija


 

 KENWOOD Srbija

Radio-klub je član

Copyright © 2018
YU1ANO. All Rights Reserved.