Beogradski radio - amaterski klub YU1ANO

Prijavi se (članovi)

Brojač poseta

Danas 43

Juče 36

Ove nedelje 164

Ovog meseca 567

Do sada 31153

Currently are 4 guests and one member online

Ove 2023.g. naš klub je organizovao takmičenje "Beogradski Pobednik" koje je bilo uspešno organizovano i za YU uslove, u;estvovao je veliki broj takmičara. Redizajnirana je diploma koja se dodeljuje učesnicima i od ove godine članovi našeg kluba učestvuju u novouvedenoj kategoriji "Stanice organizatora (CW-SSB)". Klubska stanica YU1A je bila najuspešnija u toj kategoriji. Operator na stanici YU1A je bio Miroslav Vemić YT1AA.

Kao dobri domnaćini ovog takmičenja, stanica YU1ANO je prijavljena za kontrolu kako ne bi bila u konkurenciji, jer veza sa YU1ANO stanicom donosi veći broj poena i time bi bila favorizovana.

Čestitke Vemi na ostvarenom rezultatu.

Pronadji

Aktivnosti kluba pomažu

Ministarstvo Odbrane Republike Srbije


 

Knjigovodstvena Agencija


 

 KENWOOD Srbija

Radio-klub je član

Copyright © 2024
YU1ANO. All Rights Reserved.