Beogradski radio - amaterski klub YU1ANO

Brojač poseta

Danas 8

Juče 35

Ove nedelje 43

Ovog meseca 498

Do sada 26629

Currently are 4 guests and no members online

Ove 2023.g. naš klub je organizovao takmičenje "Beogradski Pobednik" koje je bilo uspešno organizovano i za YU uslove, u;estvovao je veliki broj takmičara. Redizajnirana je diploma koja se dodeljuje učesnicima i od ove godine članovi našeg kluba učestvuju u novouvedenoj kategoriji "Stanice organizatora (CW-SSB)". Klubska stanica YU1A je bila najuspešnija u toj kategoriji. Operator na stanici YU1A je bio Miroslav Vemić YT1AA.

Kao dobri domnaćini ovog takmičenja, stanica YU1ANO je prijavljena za kontrolu kako ne bi bila u konkurenciji, jer veza sa YU1ANO stanicom donosi veći broj poena i time bi bila favorizovana.

Čestitke Vemi na ostvarenom rezultatu.

Pronadji

Aktivnosti kluba pomažu


TEHNO PLUS DOO BEOGRAD


Radivoje RadovanoviĆ, SZR "Župa" Barajevo


Knjigovodstvena Agencija


DRAGAN SIMONOVIĆ


 KENWOOD Srbija

Radio-klub je član

Copyright © 2018
YU1ANO. All Rights Reserved.