Beogradski radio - amaterski klub YU1ANO

Prijavi se (članovi)

Brojač poseta

Danas 15

Juče 46

Ove nedelje 15

Ovog meseca 760

Do sada 29523

Currently are 5 guests and no members online

Završena je još jedna sezona takmičenja "KT Prvenstvo Srbije" za 2023 godinu. 2 klubske stanice su učestvovale u ovom takmičenju i postignut je odličan rezultata. U kategoriji "Klubovi" naš klub YU1ANO je osvojio 1.mesto a sa klubskim znakom YU1ANO u kategoriji "Klupske radio stanice" je takođe osvojeno 1 mesto. Sa znakom YU1A osvojeno je 4.mesto u kategoriji "Klupske radio stanice". Na rang listi učešća stanica po klubovima, naš klub je zauzeo 2 mesto sa 64 stanice u svih12 perioda.

Za ovakav rezultat su zaslužni operatori koji su radili na klupskim stanicama: Zoran Živković YT4T, Dušan Ćeha YU1EA, Siniša Radulović YU1RA i Miroslav Vemić YT1AA. Hala drugovi.

Pored klubskih stanica u ovom takmičenju koje traje 12 meseci su učestvovale i lične radio stanice i to: YU1KT, YU0U i YT1WA. 

Pronadji

Aktivnosti kluba pomažu

Ministarstvo Odbrane Republike Srbije


 

Knjigovodstvena Agencija


 

 KENWOOD Srbija

Radio-klub je član

Copyright © 2018
YU1ANO. All Rights Reserved.