Beogradski radio - amaterski klub YU1ANO

Brojač poseta

Danas 6

Juče 19

Ove nedelje 95

Ovog meseca 386

Do sada 23994

Currently are 8 guests and no members online

U oktobru 2019.g. održano je UHF/SHF takmičenje IARU Regiona 1  medjunarodne radio-amaterske organizacije (IARU) u kojem je učestvovala i naša klubska stanica sa znakom YU1A. U kategoriji 432MHz osvojeno je 8 mesto, a prvo u nacionalnom plasmanu. Operator je bio Ivan Mastilović YU1LA. Ovakav rezultat je značajan iz razloga što je naš geografski položaj na obodu UHF/SHF aktivnosti, a to je uglavnom centralna Evropa tako da se takmičari retko okreću prema jugu-jugoistoku. Stigla je i lepa diploma u elektronskom obliku što je uobičajeno. Diplome se retko ili u vrlo specifičnim slučajevima šalju u papirnom obliku na adresu takmičara.

Sve čestitke Ivanu YU1LA što se ovakvim rezultatima naš klubski znak i klub promovišu i na ovim opsezima.

Aktivnosti kluba pomažu


TEHNO PLUS DOO BEOGRAD


Radivoje RadovanoviĆ, SZR "Župa" Barajevo


Knjigovodstvena Agencija


DRAGAN SIMONOVIĆ


 KENWOOD Srbija

Pronadji

Potražite nas...

Radio-klub je član

Copyright © 2018
YU1ANO. All Rights Reserved.