Beogradski radio - amaterski klub YU1ANO

Prijavi se (članovi)

Brojač poseta

Danas 14

Juče 10

Ove nedelje 65

Ovog meseca 76

Do sada 6990

Currently are 3 guests and no members online

U oktobru 2019.g. održano je UHF/SHF takmičenje IARU Regiona 1  medjunarodne radio-amaterske organizacije (IARU) u kojem je učestvovala i naša klubska stanica sa znakom YU1A. U kategoriji 432MHz osvojeno je 8 mesto, a prvo u nacionalnom plasmanu. Operator je bio Ivan Mastilović YU1LA. Ovakav rezultat je značajan iz razloga što je naš geografski položaj na obodu UHF/SHF aktivnosti, a to je uglavnom centralna Evropa tako da se takmičari retko okreću prema jugu-jugoistoku. Stigla je i lepa diploma u elektronskom obliku što je uobičajeno. Diplome se retko ili u vrlo specifičnim slučajevima šalju u papirnom obliku na adresu takmičara.

Sve čestitke Ivanu YU1LA što se ovakvim rezultatima naš klubski znak i klub promovišu i na ovim opsezima.

Pronadji

Klub pomažu


TEHNO PLUS DOO BEOGRAD


Radivoje RadovanoviĆ, SZR "Župa" Barajevo


Knjigovodstvena agencija ATENA-S


DRAGAN SIMONOVIĆ 


 

Potražite nas...

Radio-klub je član

Copyright © 2018
YU1ANO. All Rights Reserved.